Naša župnija ponuja pestro izbiro dejavnosti za vse generacije, kjer lahko vsak najde nekaj zase in se vključi v življenje naše skupnosti. Mladi imajo priložnost sodelovati v različnih programih, kot so oratorij, mladinske skupine in verouk. Ti programi jim omogočajo, da se povežejo s sovrstniki, skupaj raziskujejo svojo vero in se ob tem zabavajo.

Poleg mladinskih aktivnosti je v župniji živahno tudi za starejše člane. Na voljo so različne skupine, kjer se lahko odrasli srečujejo, izmenjujejo izkušnje in rastejo v veri. Med njimi so zakonske skupine, kjer zakonci poglabljajo svoje odnose in se podpirajo, ter svetopisemske skupine, kjer člani skupaj preučujejo Sveto pismo in razpravljajo o Božji besedi.

Poleg tega je v župniji aktivna tudi Karitas, ki se posveča pomoči ljudem v stiski. Prostovoljci se nesebično razdajajo in pomagajo tistim, ki potrebujejo podporo, s čimer uresničujejo krščansko ljubezen do bližnjega.

Vabljeni, da se pridružite našim skupinam in postanete del naše župnijske družine. Skupaj lahko rastemo v veri, si medsebojno pomagamo in gradimo trdne odnose, ki temeljijo na ljubezni in medsebojnem spoštovanju.