TEHNIČNE PRIPRAVE NA NOVO MAŠO

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE

Pletenje vencev bo v četrtek, 20.6. od 15.00 naprej v gasilskem domu v Godoviču. Vabljeni vsi, tako mladi kot starejši. Ura je zgodnja, ker bo zvečer devetdnevnica. Čiščenje cerkve, njene okolice in župnišča bo v soboto, 22.6. ob 9.00. Vabljeni ženske in moški. Vsaka roka je dobrodošla. Za pletenje naj se s seboj prinese škarje, igle in kakšne škatle. Za čiščenje prinesite pripomočke.

POGOSTITEV

Za pogostitev po novi maši ste vabljene vse pridne gospodinje, da pripravite sladke ali slane dobrote. V ta namen je pripravljena tabela zadaj v cerkvi, da se vpišete vanjo. Lahko pa to sporočite Valeriji Leskovec (031 493 983) in Marinki Gantar (031 719 970). Svoje dobrote lahko prinesete v osnovno šolo v soboto, 29.6. od 12.30 do 13.30 in od 18.00 do 20.00 in v nedeljo, 30.6. od 8.00 do 9.00.

MLAJI

Priprava in postavljanje mlajev je predvideno v sredo, 26.6. Zbor ob 16.00 pred cerkvijo. Postavili bomo 2 para manjših mlajev ter 1 večji mlaj, vse pred cerkvijo. Pomagalo nam bo dvigalo. Potrebujemo tri skupine za samo pripravo in dovoz. Koordinator postavljanja je Evgen Kosmač. Prosimo, da tisti, ki imate možnost, predlagate, kje bi se dobil posamezen par mlajev.

UREJANJE PRIZORIŠČA

Od srede, 26.6. naprej se bo urejal prostor za obhajanje nove maše. Več pomoči bomo rabili v petek, ko se bo postavljalo šotor, in v soboto, ko bomo poskrbeli še za postavitev odra, dovoz klopi, itd.  Sam potek je nekoliko odvisen tudi od vremena ter razpoložljivosti prevozov, zato bodo dokončni termini sporočeni v nedeljo, 23.6. Prosimo, da se o aktivnostih med seboj obveščate.

OBVESTILO O ZAPORI CESTE

V nedeljo, 30.6. bo od 9.30 do 13.00 popolna zapora ceste mimo šole od križišča z glavno cesto pa do igrišča.