KŠD Trate | Krajevna skupnost Godovič | Brus d.o.o. | Marko Vehar | O C G d.o.o. | S-var d.o.o. | Turistična kmetija Šinkovc | Almat d.o.o. | Bar na vasi Matej Gruden s.p. | Frizerski studio ADUT Brigita Krapež s.p. | Gantar instalacije | Izidor Rejc | Krajevna skupnost Dole | Krtek Renato Kunc s.p. | Livarstvo Kavčič | Rupnik d.o.o. | Žaga Rupnik d.o.o. | Perutnina Ptuj | Silva Skok Bačnar | Tehnojur d.o.o. | M-Orel d.o.o. | Gradbena dela Boštjan Podobnik s.p. | dr. dent. Irena Pišljar - Božič | Fani in Franc Žakelj | KGZ Idrija | Kulturno društvo Zavratec | Elektro Gladek Marjan Gladek s.p. | Družina Lukan | SST Flurti d.o.o. | TTK Navijanje tuljav Trček Tomaž s.p. | Vgrajevanje stavbnega pohištva Julijan Gantar s.p. | Bogdan Žerjal | Forin d.o.o. | ASTECH d.o.o. | PSC Logatec d.o.o. | PGD Godovič | PGD Medvedje Brdo | Rado, Danilo, Janez, Marjan – postavljanje strehe | Uroš Trček | Stanko Čuk | Kuharice Vilma, Fanči, Mirjam |

Kdo smo?

O nas

Oratorij je sestavljen iz mnogih členov. Eden pomembnejših smo prav gotovo animatorji. Večinoma prihajamo iz župnij Godovič in Zavratec, nekaj pa jih je tudi od drugod, celo iz sosednje škofije ;). Smo fazani, dijaki, bruci, študentje ter mladi v poklicih in skupaj nas je okoli 40.

Pri iskanju skupnih lastnosti najdemo prav gotovo željo po druženju z otroki, medsebojno druženje ter kvalitetno preživljanje prostega časa. Vse to nas druži tudi med letom, ko se dobivamo na skupnih sestankih in na prav posebnem vikendu za animatorje, kjer se še prav posebej pripravljamo na oratorij: razmišljamo o animatorstvu kot našem poslanstvu, si izmišljujemo nove banse in igrice, iščemo koreografijo za himno, se pripravljamo na kateheze in še in še.

Ker pa oratorij ni le igra, je pomemben tudi duhovni vodja – naš župnik Bogdan Berce. On skrbi za naše duhovno področje, da nahranimo naše duše z duhovno hrano. Spodbuja nas k temu, da bi bili žive priče Boga, da bi otrokom govorili iz naših izkušenj in da bi s tem pripomogli k njihovi rasti v dobre kristjane.