Adventna spoved ali priložnost za prejem zakramenta sprave v adventu v župniji v cerkvi svetega Urbana v Godoviču, v cerkvi svetega Urha v Zavratcu, v cerkvi svete Katarine na Medvedjem Brdu bo:

• za otroke iz 4. – 9. razreda (skupaj z spokornim bogoslužjem)
  • v Zavratcu, v torek, 14. decembra ob 16. uri
  • v Godoviču, v sredo, 15. decembra, ob 16. uri
  • za otroke iz 2. in 3. razreda (skupaj z spokornim bogoslužjem)
  • v Godoviču, v sredo, 22. decembra, ob 17. uri
  • za odrasle
  • v Zavratcu, v četrtek, 16. decembra ob 17. uri
  • v Godoviču, v petek, 17. decembra, ob 17. uri
  • na Medvedjem Brdu, v soboto, 18. decembra ob 8. uri

SEZNAMI SODELAVCEV PRI BOGOSLUŽJU oz. razporedi služenja v župniji so na mizi za verski tisk; namenjeni so bogoslužnim sodelavcem: mašnim strežnikom in strežnicam, mašnim bralcem in bralkam, in gospodinjstvom / posameznikom, ki skrbite za krašenje in čistočo bogoslužnega prostora. Seznami so sestavljeni za celotno cerkveno leto, od prve adventne nedelje 2021 do nedelje Kristusa Kralja 2022.

VABILO NA DAN ODPRTIH VRAT ŠGV

ŠGV (Škofijska gimnazija Vipava) imamo vpisane po tri oddelke na letnik, skupno 286 dijakov, od teh okoli 80 v dijaškem domu.

Šola vabi učence, njihove starše in druge, ki se »spogledujete« z našim učnim programom na dan odprtih vrat, ki bo v soboto, 11. 12. 2021, z začetkom ob 900.

Preko povezav, ki bodo objavljene na www.sgv.si, boste lahko na daljavo vstopili med dijake. Ta dan bo v šoli in dijaškem domu skoraj običajen šolski dan.

BERA - Župljani in župljanke vzdržujete duhovnika s prostovoljnim darom, ki ga izročate v obliki bere ob koncu, izteku leta. Letni prispevek v višini »daru svete maše« je izraz dobrote do župnika. Iskrena hvala vsem vam, ki ste me spomnili.

ZA MLADE IN VSE DRUGE - Povezava na adventni koledar (za mlade in ne samo), ki se lepo prikazuje tudi na telefonih: Adventi koledar 2021 - Škofija Koper (skofija-koper.si